New Page 1

ДОБРЕДОЈДОВТЕ

Почетна Апартмани Галерија Резервации Контакт   Кажи на пријател
 

 

Апартмани Матјан

"Апартмани Матјан" се лоцирани во строгиот центар на градот во нова куќа на прв спрат.
Секој апартман има
две соби,купатило со туш кабина, мини фрижидер, ТВ со кабловска, клима уред,централно греење,кујна (апартман 1) и тераса со поглед кон езерото. Секој апартман е целосно опремен.
Исто така нудиме соби од I категорија, сите со ТВ со кабловска, мал фрижидер,
централно греење и купатило со туш.
"Апартмани Матјан" се отворени преку целата година. Резервирајте уште денес.
Ќе ви помогнеме да ги добиете сите потребни информации и ќе се потрудиме да се чувствувате како дома.
Апартмани Матјан ви посакуваат незаборав
ен престој во Охрид!

Исто така поседуваме и туристичка агенција со А лиценца па ги молиме и другите туристички агенции за меѓусебна соработка бидејќи можеме да организираме сместување и за поголеми групи и во другите хотели и туристички капацитети , со групен попуст. Во склоп на дејноста на нашата туристичка агенција спаѓа и организирање на прошетки со брод, разгледување на културно историските споменици со професионален водич. Исто така вршиме изнајмување на велосипеди, мотори и кајчиња.

Оддалеченост на "Апартмани Матјан" од:

- Eзерото 30m
- Стариот Град 100m
- Аптека 10m

- Амбуланта 50m
- Аеродром 8km
- Автобуска ст. 50m

- Пристаниште 50m

- Паркинг простор 3m

- Салон за масажа/солариум/аеробик 5 m

Соби Инфо

Апартман 1

Апартман 2 & 3

Соби

-2 соби
-2 тоалета со туш
-5 кревети (2француски+1
посебен )
-балкон со маса и столчиња
-кујна со трпезарија
-2 ТВ со кабловска
-фрижидер со комора

-клима уред

-централно греење
-пушење - дозволено

-2 соби
-1 тоалет со туш
-4 кревети
-балкон со маса и столчиња
-мал фрижидер
-2 ТВ со кабловска
-клима уред

-централно греење

-пушење - дозволено

- тоалет со туш
- ТВ со кабловска
- 2 кревети или 1 француски

-централно греење
- пушење - дозволено

 

Link Exchange

 
 

2006 Matjan apartments - OHRID. All Rights Reserved